گل چت
 
آرزو بلاگ | وبلاگ آرزو | ساخت وبلاگ | قالب وبلاگ | ابزار وبلاگ
آرزوبلاگ سرویس وبلاگ دهی و قالب وبلاگ
جمعه 14 شهریور 1399 :: نویسنده : پی وی

اسکین جدید آرچر کوئین


آرچر کوئین از بهترین هیروهای کلشی هست که کاربردهای زیادی در حمله بازی کلش آف کلنز دارد .
به دلیل محبوبیت این هیروی دوست داشتنی گیمرها هرگونه اسکین و ظاهری را که در بازی کلش آف کلنز اضافه میشود خریداری میکنند . حالا اگر با جم باشد یا با گلدپس!
در سپتامبر 2020 یک اسکین زیبا و جذاب برای این کماندار و قهرمان کلشی اضافه شده است که میتوانید تصویر آن را در زیر مشاهده کنید .


اسکین جدید آرچر کوئین

نوع مطلب : تبلیغات رپورتاژ، 
برچسب ها : اسکین کوئین، کلش آف کلنز، اخبار کلش آف کلنز، خرید اکانت کلش، فروش اکانت کلش، خرید کلش،
لینک های مرتبط :

دکوراسیون داخلی


خانه های کوچک به اندازه ی تصور شما کوچک نیستند

یکی از مسائل اساسی که سبک زندگی افراد را از گذشته تا به امروز دستخوش تغییراتی کرده است، حذف خانه های ویلایی بزرگ و حیاط دار و جایگزین کردن آنها با خانه های آپارتمانی کوچک است. بسیاری از افراد معتقداند که فقط در صورت داشتن خانه ای بزرگ می توان دکوراسیونی زیبا داشت که تمام فاکتورهای یک خانه ی خوب را داشته باشد ، اما این دیدگاه نه تنها کاملا اشتباه است بلکه به نوعی آشنا نبودن این افراد با هنر معماری را نشان می دهد و البته حتی اگر این افراد را با پیشنهاد های درست معمارانه نشود متقاعد کرد که خانه ی خوب به بزرگی نیست، با سبک زندگی های امروزی داشتن خانه های بزرگ برای همه ی افراد نیزامکان پذیر نمی باشد. پس باید یک فکر اساسی کرد! معجزه ی معماری را دست کم نگیرید، معماری حتی در محدودیت ها هم هنر بی پایانی است. به گفته ی میس وندروهه معمار معروف آلمانی-آمریکایی: (معماری دقیقا از لحظه ای آغاز می شود که دو آجر را به طور صحیح کنار هم بگذاریم.) اگر بگوییم سلامت جسم و روح شما و گرما و صمیمیت محفل خانوادگیتان از انتخاب وسایل و چیدمان منزلتان شروع می شود اغراق نکرده ایم. سخن تادائوآندو معمارمشهور ژاپنی در مورد معماری که می گوید: (من معتقدم شیوه ی زندگی انسان ها را تا حدودی می شود به وسیله ی معماری کارگردانی کرد.) تاییدی بر این ادعاست.
پس برای آنکه بعد از یک روز کاری پرمشغله در یک مامن آرامش بخش خستگی را از جانتان بیرون کنید، کار را به کاردان بسپارید.

 

قبل از آنکه به دنبال مبلمان باشید، خودتان را پیدا کنید

طراحی دکوراسیون داخلی تخصص خاص خودش را می طلبد و انتخاب مبلمان و چیدمان منزل اگر بدون داشتن علم معماری انجام شود، درست مانند مصرف دارو بدون تجویز پزشک است که ممکن است نه تنها بی فایده باشد بلکه ضرر هم داشته باشد. دکوراسیون داخلی در واقع مانند تجویز نسخه ی دارو است که تجویز درست و بکار گیری به جا و مناسب هنرمعماری یک طراح به شناخت تیپ شخصیتی و روحیات افراد، سلیقه، نیازها، موقعیت و امکانات در دسترس نیاز است. طبیعتا یک نسخه برای همه ی افراد کاربردی و کارساز نیست.
بسیاری از افراد بدون در نظر گرفتن متراژی که در اختیار دارند و بدون توجه به روحیات افراد خانواده و نیازهای روانی آنها، فقط با اعمال سلیقه ی شخصیشان، مبلمانی را برای منزل خود خریداری می کنند که دکوراسیون مد نظرشان با شکست مواجه می شود.
همه می دانند که برای آنکه مبلمان زیبایی خودش را نمایان کند باید در مکانی قرار بگیرد که با متراژ آن فضا در تناسب باشد. در دکوراسیون خانه های کوچک رعایت تناسب اندازه ی وسایل با فضا بسیار مهم و حیاتی است.

 


دکوراسیون خانه های کوچک نمایشگر میزان هوشمندی افراد آن خانه است

توانایی و میزان هوشمندی انسان درمحدودیت است که شکوفا می شود. دردکوراسیون خانه های کوچک، کوچکترین اشتباهی در انتخاب و چیدمان وسایل بسیار به چشم می خورد و میتواند باعث کوچکتر به نظر رسیدن فضا شود. حذف وسایل اضافی اولین قدمی است که در دکوراسیون خانه های کوچک باید انجام شود. نورپردازی دکوراتیو و استفاده از نور طبیعی در فضا موجب بزرگتر نشان دادن خانه می شود. آینه ها با انعکاس نور وعمق بخشیدن به خانه انتخاب خوبی برای دکوراسیون فضاهای محدود هستند. اجتناب از انتخاب وسایل بزرگ نکته ی بسیار مهمی است که حتما باید رعایت شود. همچنین انتخاب رنگ ها و اشکال هندسی مورد توجه در کف، دیوارها یا وسایل نیازمند شناخت ویژگی های روانشناختی آنهاست.


همانطور که گفته شد در زندگی مدرن امروزی و با توجه به افزایش جمعیت، خانه ها هرروز کوچکتر می شوند که این موضوع ممکن است برای افراد زیادی دغدغه باشد ما به شما مژده می دهیم که با استفاده از امکانات مدرن و بکارگیری هوشمندانه از امکانات می توان این مسئله را حل کرد. اما اکثر افراد به علت داشتن مشغله های زیاد و محدودیت زمانی ،انتخاب درست دکوراسیون منزلشان را نادیده می گیرند و صرفا در جهت رفع تکلیف با صرف انرژی و زمان کم با گشتن درتعداد محدودی فروشگاه و نمایشگاه انتخاب های بعضا غلطی میکنند که علاوه بر خسارت روانی که در بلند مدت متوجه آن می شوند، خسارت مالی نیز برایشان در پی دارد. فروشگاه اینترنتی هپیپر در زمینه ی فروش مبلمان انتخاب های فراوانی را در اختیارتان قرار می دهد که با صرف انرژی و زمان کمتر از جهت رفت و آمد و گشتن در نمایشگاه های مبل، می توانید از میان تعداد زیادی از مبل هایی با سبک های مختلف به کمک مشاورین این فروشگاه که در زمینه ی انتخاب تخصصی دکوراسیون منزلتان آماده ی خدمت رسانی هستند، بهترین انتخاب را برای منزل خود داشته باشید.

 

نوع مطلب : تبلیغات رپورتاژ، 
برچسب ها : دکوراسیون، دکوراسیون خانه کوچک،
لینک های مرتبط :
سه شنبه 4 شهریور 1399 :: نویسنده : پی وی

مشاوره آنلاین

مشاوره آنلاین شرایطی را فراهم آورده که بتوانید با راحتی بیشتر از خدمات مشاور و روانشناسی بهره ببرید. سعی کنید مشاوره آنلاین را از متخصص و دکتر روانشناس بگیرید چراکه مشاوره به طور کل از اهمیت بالایی برخوردار است و یکی از موارد تاثیرگذار در سلامت شما به حساب می آید. در این مقاله سعی شده شما را با مشاوره آنلاین بیشتر آشنا کنیم و فرایند تصمیم گیری در این رابطه را برای شما هموار سازیم.

مشاوره آنلاین بوسیله روانشناس های با تجربه انجام می شود

گرچه مشاوره روانشناسی آنلاین رواج زیادی پیدا کرده اما توجه کنید که قبل از دریافت مشاوره خوب جستجو کرده و با مطالعه مطالب و سایت روانشناس تصمیم درست و منطقی بگیرید. در کل مشاوره روانشناسی آنلاین در شرایطی که رفت و آمد به مراکز مشاوره دشوار است گزینه درمانی مفیدی خواهد بود.

در چند سال گذشته و بخصوص این اواخر نیاز افراد و خانواده ها به مشاوره آنلاین بیشتر شده بنابراین روانشناسان و مشاوران از طریق سایت های خود اقدام به ارائه این خدمات کرده اند. برای انتخاب مشاوره به تحصیلات، تجربه و تخصص مشاور نیز دقت کنید. علاوه بر این یک متخصص روانشناسی باید از مراکز مربوط دارای مجوز باشد چراکه مجوز می تواند نشان دهنده تعهد و پایبندی به اصول است.

کدام خصوصیات مشاوره آنلاین آن را متمایز می کند؟

در عصر حاضر شاید مشکل ترافیک و شلوغی خیابان ها کم شده باشد اما محدودیت های کرونایی و فاصله گذاری اجتماعی رفتن به مرکز مشاوره را کمی دشوارتر کرده است. همچنین دریافت مشاوره آنلاین باعث حذف هزینه رفت و آمد نیز می شود. مراجعه و انتخاب روانشناس به خودی خود می تواند مهم باشد و مشاوره آنلاینبواسطه وب سایت های روانشناسان می تواند گزینه های زیادی برای انتخاب پیش روی شما بگذارد.

در مشاوره آنلاین به دلیلخصوصیت ذاتی خود و اینکه فرد در محل امن و آشنای خود اقدام به گفتگو با مشاور می کند می تواند راحت تر باشد و فرد احساسات خود را به راحتی بیان می کند. این امر یک خصوصیت مثبت برای مشاوره آنلاین روانشاسی به حساب می آید. افرای که ترجیح می دهند ناشناس باشند و یا به علت کمرویی مشاوره حضوری را ترجیح نمی دهند می توانند از مشاوره آنلاین بهره مند شوند. اگر شما در منزل کودک کوچک داشته باشید مشاوره آنلاین این امکان را به شما می دهد که نگران مراقب جایگزین برای آنها نباشید.

مشاوره آنلاین روانشناسی

مشکلات مختلف خود را با مشاور آنلاین درمیان بگذارید

با استفاده از مشاوره آنلاین و پیام رسان های صوتی و تصویری مورد استفاده در آن می توانید مشکلات مختلف خود را با مشاور درمیان بگذارید. درمان افسردگی آنلاین، درمان وسواس و سایر رواندرمانی ها در مشاوره آنلاین امکان پذیر هستند و پژوهش های اخیر اثربخش بودن مشاوره و روانشناسی آنلاین را نشان داده است.

بسیاری اوقات افرادی که مایل به حضور در مراکز مشاوره روانشناسی نبودند بعد از دریافت مشاوره آنلاین نسبت به روانشناسی دیدگاهی جدید اتخاذ کردند و در بسیاری موارد به مرکز مشاوره نیز مراجعه کرده اند. این طور می توان نتیجه گیری کرد که انواع مشاوره از قبیل مشاوره خانواده یا مشاوره ازدواج را می توان به شیوه آنلاین دریافت کرد و همچنین برای درمان اختلالات نیز از مشاوره روانشناسی آنلاین بهره برد.

گاهی اوقات مشاوره آنلاین بهترین انتخاب خواهد بود

با مشاوره آنلاین می توانید به سرعت و در حداقل زمان ممکن با مشاور خود ارتباط برقرار کنیدهر فردی در زندگی ممکن است با شرایط بسیار دشوار خود مواجه شود نیاز داشته باشد که به سرعت با مشاور خود صحبت کند. این شرایط می تواند ناراحتی های عاطفی، هیجانی، خانوادگی و یا آسیب، آزارو یا حتی تروما باشد. علاوه بر این مسافت های طولانی یا ناتوانی حرکتی می توانند انگیزه ای برای دریافت مشاوره آنلاین به حساب آیند. در روانشناسی آنلاین نیز مشاور با تکنیک ها و رویکردهای موثر درمانی به حل مسائل و مشکلات شما می پردازد.

در مشاوره آنلاین نیز رعایت اصولی الزامی است

مشاوران و روانشناسانی که بوسیله مشاوره آنلاین به حل مشکلات می پردازند نیز از اصول اخلاقی مثل حفظ حریم خخصوصی، رازداری، احترام به مراجع و رعایت حقوق او پیروی می کنند. ایجاد و حفظ یک رابطه درمانی مبتنی بر اعتماد از اولویت های اصلی یک روانشناس است.

مشاوره آنلاین مفید است

با کمک گرفتن از مشاور آنلاین مشکلات خود را حل کنید

برای داشتن یک زندگی سالم لازم است که از مشاوره و روانشناسی استفاده کنید و مهم ان است که از این فرصت کوتاه زندگی برای کسب موفقیت بهره ببرید. مشاوره آنلاین یا حضوری یک هدف دارند و آن بازگرداندن سلامت به شما می باشد.

بنابراین اگر مراجعه و حضور در مرکز مشاوره برای شما دشوار باشد بهتر است که از مشاوره آنلاین استفاده کنید و اجازه ندهید که مشکلات شما مزمن شوند. بهترین زمان برای درمان و مشاوره گرفتن قبل از شدت یافتن مشکلات است.

برنامه درمانی که در مشاوره آنلاین پیگیری می شود مثل مشاوره حضوری است و چنانچه مشاور ضرورتی ببیند می تواند جلسات را به صورت هفتگی یا با فاصله های کمتر و یا بیشتر برگذار کند. هرچقدر مشکلات شدیدتر یا ریشه دار تر باشند به دوره درمانی بیشتری نیاز خواهید داشت. ااما روند بهبودی را معمولا افراد از همان جلسات اول تجربه می کنند.

نوع مطلب : تبلیغات رپورتاژ، 
برچسب ها : مشاور خانواده، مشاور انلاین،
لینک های مرتبط :


درباره وبلاگ


آرزو بلاگ , وبلاگ ساز , ساخت وبلاگ , قالب وبلاگ , ابزار وبلاگ , آرزوبلاگ , ساخت وبلاگ حرفه ای , قالب وبلاگ حرفه ای , سایت ساز , آموزش وبلاگ و وبلاگ نویسی

مدیر وبلاگ : پی وی
نویسندگان
آمار وبلاگ
  • کل بازدید :
  • بازدید امروز :
  • بازدید دیروز :
  • بازدید این ماه :
  • بازدید ماه قبل :
  • تعداد نویسندگان :
  • تعداد کل پست ها :
  • آخرین بازدید :
  • آخرین بروز رسانی :
 
   
شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Mobile Traffic | سایت سوالات